Mam na imię Paulina, mam 17 lat i pochodzę z Polski, województwo śląskie. Uczę się 2 rok w technikum na profilu: technik obsługi turystycznej. Interesuję się przede wszystkim fotografią, a oprócz tego modą, zdrowym stylem życia i uwielbiam podróżować! Ten blog istnieje od 2010 roku, jednak początkowe posty pod wpływem impulsu postanowiłam usunąć. O sobie mogę powiedzieć jeszcze tylko to, że mam dużo marzeń, ale i determinacji w sobie, żeby je zrealizować ;-) Mam nadzieję, że przypadnie Wam go gustu                      mój sposób prowadzenia bloga. Enjoy!                  

• Jakim aparatem wykonywane są zdjęcia na bloga? 
Zdjęcia są robione lustrzanką Canon EOS 1100D/70D, obiektyw 50mm f/1.8 II, ewentualnie jeśli pokazuję zdjęcia robione telefonem to jest to iPhone 5. 

• Masz rodzeństwo?
Tak, mam młodszą o 10 lat siostrę Natalię.

• Skąd czerpiesz inspiracje? 
Uwielbiam przeglądać strony typu tumblr, weheartit, zaglądam na zagraniczne blogi, czytam czasopisma, śledzę różne profile na instagramie i wszystkie te rzeczy pomagają mi zaleźć pomysł na siebie. Staram się tworzyć coś nowego.

Jakiej muzyki słuchasz?
Nie potrafiłabym wybrać jednego gatunku, ale głównie to rap, hip-hop i pop. Z tych 3 gatunków muzyki potrafię wybrać swoich ulubionych wykonawców.

W jakich programach przerabiasz zdjęcia?
Gimp i photoscape. 

•  Ulubiony cytat?
Słowa Jana Pawła II "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." 

•  Na jakich stronach można Cię znaleźć?
https://www.facebook.com/optymistkablog
https://instagram.com/optymistkax/
http://ddob.com/user/index/optymistkax
http://modnapolka.pl/profile/optymistka
http://weheartit.com/xfondness 
http://lookbook.nu/optymistka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz